Zábava počas povinných prázdnin
Voľné vysielanie detských programov

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o voľnom vysielaní 6 detských programov. Voľné vysielanie bude k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku bez ohľadu na predplatené služby, a to v období od 16.3. do 31.3.2020.

Nečakané voľno nepochybne potešilo každého školáka. Pre rodičov to však znamená starosť o naplánovanie programu pre svoje ratolesti. Preto Skylink prináša pre rodičov možnosť, ako spestriť deťom deň, a pritom si nájsť aspoň malú chvíľku na oddych a načerpanie síl pre nové dobrodružstvá s deťmi.

Deti sa môžu tešiť na príbehy známych, ale aj nových hrdinov. S Minimaxom sa zabavia pri sledovaní Trolovov – spievame ďalej, ktorý je plný originálnej dobromyseľnosti a množstva novej hudby alebo pri druhej sérii Máša a Medveď. Na programe Disney Channel nebude chýbať hraný seriál Táborníci z KikiwakaMestečko záhad alebo animovaný Maskovaný kocúr. Legendárny SpongeBob v nohaviciach na Nickelodeone určite zabaví všetky ratolesti a na pomoc si zoberie napríklad aj Labkovú patrolu! O zábavu pre tých najmenších nezbedníkov sa postará Nick Jr. a Prasiatko Peppa, JimJam a jeho Noddy malý cestovateľ alebo odpočinkový Duck TV.

Categories:

Tags:

3 komentáre

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Všetky práva vyhradené | Copyright © 2021 | Created by mpmsat.sk

Call Now Button