ANTIK Smart Home Systems

Vytvorte rozdiel medzi svojimi telekomunikačnými produktmi a pridajte najmodernejšie smaragdové funkcie do svojich ponúk na multiplay. Od diaľkového ovládania osvetlenia, vykurovania / AC, domácich zariadení a zabezpečenia domácnosti až po kontrolu spotreby energie a iných zdrojov. Nastavte typický profil používania a domov je v priebehu niekoľkých sekúnd v prázdninovom režime. Ponúkame vám možnosť pripraviť sa na zimný neočakávaný príchod domov jednoducho aktiváciou kúrenia a svetiel na prístupovej ceste pomocou aplikácie. Chcete vidieť porovnanie spotreby energie podobných domácností – skontrolujte ju priamo na televíznej obrazovke ANTIK. Najdôležitejšie miesta, sledovanie pohybu, snímač teploty, únik vody a plynu a ďalšie je možné monitorovať v reálnom čase … bezpečnostná súčasť riešenia ANTIK Smart Home.
End-to-end systém SmartHome je integrovaný do produktov ANTIK IPTV – set-top boxov a televíznych inteligentných aplikácií. Doma nie je potrebná žiadna drahá riadiaca jednotka navyše – všetko je súčasťou používateľského rozhrania TV ANTIK.

Sada ANTIK Set-top Box so zabudovanou Smart Home

Antik neustále vyvíja a zdokonaľuje svoje vlastné televízne set-top boxy s integrovaným Smart Home Hub. Už nepotrebujete zariadenie tretej strany, komunikácia medzi inteligentnými zariadeniami je umožnená priamo prostredníctvom antiketu Mini Antik Mini 2, Mini 3 alebo Nano 3 s integrovaným inteligentným domom.

Domáce náklady na energiu sú pod kontrolou

ANTIK Energy Monitor

Majte svoj domov neustále pod kontrolou. Urobte si prehľad o spotrebe vašich spotrebičov a celej domácnosti, aby ste videli, ktorý spotrebič má najvyššiu spotrebu. Môžete zistiť, koľko môžete ušetriť zmenou niektorých vašich spotrebičov za spotrebiče s nižšou spotrebou. Týmto spôsobom pomáhate šetriť životné prostredie.
Teplota, vlhkosť, svetlo
Okrem merania spotreby meria aj teplotu, vlhkosť a intenzitu svetla. Všetky merania sú dostupné kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom mobilnej aplikácie, počítača alebo televízie a môžete ich použiť na vytváranie scenárov s inými zariadeniami (napr. Zástrčkou).

ANTIK bezdrôtový termostat chladiča

Bezdrôtový termostatický radiátor poskytuje pohodlný spôsob nastavenia teploty u vás doma. Diaľkové ovládanie vám dokonca umožňuje nastaviť inú teplotu v každej miestnosti. Môžete tiež naplánovať zmenu teploty počas dňa alebo nastaviť týždenný plán vykurovania doma. S Antik Wireless Radiator Thermostat ušetríte náklady na vykurovanie bez zníženia pohodlia domácnosti.

Diaľkové ovládanie elektrických spotrebičov a skenovanie spotreby

ANTIK Zástrčka na stenu

Pomocou zástrčky je veľmi ľahké merať spotrebu chladničky alebo televízora. Signalizuje, ktoré zo spotrebičov sú príliš drahé prostredníctvom svetla. Ich účinná výmena zníži mesačnú fakturáciu za elektrinu. Ovládajte zariadenia na diaľku! Vďaka mobilnej aplikácii ich skontrolujte a pohodlne ich vypnite. S týždenným plánovačom plánujte zapínanie a vypínanie zariadení podľa individuálnych potrieb. Telefonickou aplikáciou ohrievaním vody v noci alebo meniacou sa intenzitou svetla doma neskoro večer a je možné nastaviť mnoho ďalších.

Uistite sa, že svetlá sú v prípade potreby zapnuté

Žiarovka ANTIK LED

Existuje spôsob, ako rozžiariť každú domácnosť farbami bez maľovania. Inteligentná farebná žiarovka obsahuje nielen bielu, ale aj farebnú LED, ktorá umožňuje vytvárať svetlo ľubovoľnej farby. Funguje na báze LED s výkonom 9 W (biela farba), čo zodpovedá 60 W bežnej žiarovke. Žiarovka má integrovaný modul bezdrôtovej komunikácie, ktorý umožňuje diaľkové ovládanie. Časy putujúcich temných miestností skončili. Svetlá je možné zapnúť z auta pred návratom do domu. Nastaviť farebné osvetlenie v správny okamih ako pripomienka, že je potrebné niečo urobiť, je jednoduchý spôsob, ako sa vysporiadať so zlou pamäťou. Zobudenie sa ráno nebude také nevhodné so správnou farbou svetla. Svetlo sa dá automaticky zapnúť, keď snímač pohybu zistí pohyb v noci.

ANTIK nástenný vypínač

Vymeňte staré nástenné vypínače za nový bezdrôtový nástavec Antik Wall za klasický dizajn a nasaďte svoje svetlá na novú úroveň SmartHome. Pomocou mobilnej aplikácie alebo set-top boxu môžete ľahko ovládať zapínanie a vypínanie a stmievanie svetiel. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, jedným kliknutím môžete zapnúť svetlá a chrániť tak svoj dom pred zlodejmi. Vaši príbuzní môžu stále zapínať a vypínať svetlá tak, ako sú zvyknutí. Môžete si vybrať z troch modelov, jednopólového, dvojpólového alebo modelu s funkciou stmievania. Jednou z hlavných výhod nástenného vypínača Antik je možnosť priameho prepínania svetelného okruhu podľa vášho scenára alebo v závislosti od iných zariadení. (napr. snímač pohybu).

Zostaňte v bezpečí pred ohňom a povodňami

Ochrana domácnosti pred povodňami a ohňom je nevyhnutná. Dôsledkom nehôd, ku ktorým dôjde v interiéri domu, je možné predísť. Protipovodňový detektor rýchlo detekuje rozbité potrubie skryté za kuchyňou. Senzor prízemia detekuje prítomnosť veľkého množstva vody a odosiela informácie o možných hrozbách pred ďalším poškodením interiéru. Detektor dymu reaguje na dym vznikajúci v dôsledku požiaru a prostredníctvom mobilnej aplikácie okamžite odosiela výstrahy, aby sa zabránilo ďalšiemu poškodeniu. Varovanie sa zasiela aj v prípade zvýšenej koncentrácie škodlivého oxidu uhličitého (CO2).

ANTIK Protipovodňový detektor

Pokiaľ ide o bezpečnosť domácnosti, detektor povodní je nevyhnutným nástrojom, či už ide o radiátor alebo práčku, ktorá prameňom uniká, voda môže v krátkom čase spôsobiť značné škody. Jeho inteligentný systém dokáže identifikovať hrozby vrátane menších únikov. Spolu s funkciou ANTIK SmarHome môže povodňový senzor dosiahnuť domácu bezpečnosť, akú ste nikdy predtým nezažili. Chráňte svoj domov pred povodňami, môžete rýchlo odhaliť rozbité potrubie ukryté za kuchyňou alebo v prípade, že sa blíži povodeň. Interiér môžete chrániť pred poškodením. Kombinuje inovatívne technológie a dokonalý dizajn.

Detektor plynu ANTIK

Kompaktná konštrukcia umožňuje inštaláciu na stenu alebo strop. Jeho vysoká citlivosť pomáha preukázať prítomnosť oxidu uhličitého (CO), LPG a zemného plynu, takže chráni vás a vašu domácnosť. Ak snímač zistí prítomnosť vyššie uvedeného, ​​siréna sa spustí a indikátor LED bliká a pošle upozornenie. Tento bezdrôtový detektor udržuje váš domov v bezpečí bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate, môžete zaistiť, aby bol váš domov v bezpečí.

Detektor dymu ANTIK

Chráňte svoju domácnosť pred ohňom. Bezdrôtový dymový senzor vám povie, že existuje oheň bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Senzor je napájaný batériou s dlhou životnosťou, takže nemusíte pravidelne kontrolovať, či batéria stále funguje. Umožňuje ľahkú a bezdrôtovú inštaláciu na stenu alebo strop. Môžete si byť istí, že vaša domácnosť je úplne pripravená v prípade požiaru v kuchyni, elektrického skratu alebo iného nebezpečného požiaru.

Stanica ANTIK Meteo

Kompletný prehľad o aktuálnom počasí za oknom ľahko prístupný na jednom mieste! Inteligentná meteorologická stanica pracuje na princípe bezdrôtovej komunikácie medzi vonkajšou jednotkou a set-top boxom. Meria teplotu a zrážky, ako aj smer a rýchlosť vetra, vlhkosť alebo tlak. Ihneď meria aj intenzitu svetla a UV žiarenia. Namerané hodnoty sú udržiavané, takže je ľahké vyhodnotiť dlhodobé trendy a do určitej miery predpovedať budúci vývoj. V mobilnej aplikácii je dokonca k dispozícii možnosť nastaviť zavlažovanie, keď nedochádza k zrážkam, alebo skontrolovať stav záhrady, keď ste na dovolenke.

Zabezpečenie domácnosti pri nízkych nákladoch

Zabezpečovací systém môže byť strážený a odzbrojený odkiaľkoľvek pomocou Antik Smart App. Od kamier, detektorov pohybu, senzorov dverí a okien, všetko po odtlačky prstov a integrované do jednej jedinej aplikácie Antik. Tlačidlo Panic je skvelé zariadenie, ktoré môžete dať svojim blízkym, aby v prípade potreby mohli jedným kliknutím požiadať o pomoc.

ANTIK snímač pohybu

Ochrana domácnosti pred skutočným rozptýlením. Zabudnutie na zatvorenie okna alebo zamknutie dverí už nebude problémom vďaka inteligentnému senzoru s upozornením systému, keď je okno otvorené alebo v prípade neočakávanej návštevy. Pohotovostný režim je možné nastaviť podľa potreby. Správa o pohybe v dome sa zobrazuje v set-top boxe alebo mobilnej aplikácii, poskytujúc prehľad o bezpečnosti domácnosti. Komunikácia inteligentných zariadení zaručuje, že každý návrat domov bude ešte príjemnejším momentom dňa.

ANTIK Biometrická stupnica

Udržiavanie optimálnej hmotnosti nebolo nikdy ľahké. ANTIK Biometrická škála bola vyvinutá a navrhnutá tak, aby pomohla zjednodušiť tento proces. Inteligentná stupnica pracuje na princípe analýzy biometrickej impedancie. Na základe tohto merania a počítania jednotlivých premenných, ako je vek, výška, pohlavie a úroveň aktivity, je zariadenie schopné vypočítať percento telesného tuku, svalovú hmotu a vodu, a tak odhaliť silné a slabé stránky životného štýlu. Porovnaním výsledkov s odporúčanými hodnotami je skvelé vidieť, kde je potrebné zlepšenie a na aký druh cvičenia sa treba zamerať. Z dlhodobého hľadiska sledujte biometrické hodnoty a získajte prehľad o efektívnosti tréningu. Všetko nájdete priamo v set-top boxe.

Tlačidlo ANTIK SOS

Skúšali ste niekedy o pomoc v okamihu núdze alebo keď je váš telefón mimo dosahu? Tlačidlo SOS bolo vytvorené ako osobný bezpečnostný gadget, ktorý vám umožňuje rýchlo a diskrétne vytočiť tiesňové číslo jednoduchým kliknutím na tlačidlo, aj keď je váš telefón mimo dosahu. Keď stlačíte tlačidlo SOS, aktivuje sa alarm a jednotka začne volať na uložené telefónne čísla a odosiela upozornenia. Hlavnou výhodou tlačidla je, že skracuje čas na núdzové volanie.

Inteligentný displej ANTIK

Dôležité informácie alebo výsledky merania môžu byť k dispozícii okamžite. Smart Display komunikuje so set-top boxom a získava údaje, ktoré nás zaujímajú. Ráno to funguje ako budík využívajúci rozhlasovú hudbu a tiež ako pripomienka denného fitnes plánu alebo obchodného rokovania. Inteligentný displej tiež odosiela výstrahy o aktuálnych poveternostných podmienkach, a tak robí výber šatníka pre tento deň oveľa pohodlnejším. Výstraha z upozornenia inteligentného displeja na nebezpečenstvo povodne, krádeže alebo požiaru z ďalšej miestnosti sa okamžite odošle na mobilný telefón vlastníka nehnuteľnosti.

ANTIK 4-tlačidlové

Tlačidlo ANTIK 4 vám umožňuje ovládať rôzne akcie vo vašej domácnosti bez toho, aby ste museli používať svoj smartphone alebo set-top box. Zariadenie sa skladá zo 4 programovateľných tlačidiel, pričom každému tlačidlu je možné priradiť akciu alebo sériu akcií (napr. Zapnúť televízor, vypnúť svetlo) na ovládanie ďalších prvkov vášho inteligentného domu. Zariadenie je napájané z batérie. Potom sa prispôsobí svojej veľkosti, môže byť vždy po ruke.

Mobilná aplikácia ANTIK SmartHome

Majte svoju domácnosť pod kontrolou bez ohľadu na to, kde ste s aplikáciou SmartHome. Pomocou aplikácie môžete spravovať a monitorovať svoju spotrebu energie, plánovať zapínanie a vypínanie nástenného vypínača, ako aj ovládať snímač pohybu a ďalšie. Ak chcete monitorovať svoj životný štýl pomocou Biometrickej mierky Antik, už nebudete mať žiadne problémy. Môžete si ho ľahko stiahnuť pre systémy Android alebo iOS a prepojíte ho s Antik Mini 2, Mini 3 alebo Nano 3, ktoré sú zabudované v Antik SmartHome Hub. 

Všetky práva vyhradené | Copyright © 2021 | Created by mpmsat.sk

Call Now Button