Satelitné (DVB-S2) prijímače

AB Cryptobox 800UHD – 84,90€

Satelitní Ultra HD přijímač s DVB-S/S2 tunerem, kodek H.265 HEVC, automatický FastScan, integrovaná čtečka karet, podpora DISEQC (1.0,1.1), záznam TV vysílání na USB – sledování s časovým posunem Timeshift, programový průvodce EPG, síťový vypínač, české menu. Rozhraní: USB, LAN, RS232, HDMI výstup, video výstup, audio výstup, digitální optický výstup.

AB Cryptobox 750HD – 71,90€

Výkonný satelitný HD prijímač s bohatou ponukou funkcií. Jednoduchá inštalácia, tuner DVB-S/S2 tuner, FastScan, podpora kodeku HEVC/H.265, CI slot, UNI čítačka kariet, DiSEqC, internetové IPTV, FTP manažér, media prehrávač, nahrávanie živého vysielania s funkciouTimeshift, HDMI, Scart, 2× USB, optický audio výstup, LAN.

AB CryptoBox 700HD – 64,90€

Satelitný HD prijímač s funkciami multimediálneho centra. Jednoduchá inštalácia, tuner DVB-S/S2 tuner, FastScan, podpora kodeku HEVC/H.265, UNI čítačka kariet, IPTV, Youtube, FTP sťahovanie, nahrávanie živého vysielania s funkciou Timeshift, media prehrávač, HDMI, Scart, 2× USB, optický audio výstup, LAN.

AB CryptoBox 700HD mini – 62€

Satelitní HD přijímač kombinovaný s Full HD multimediálním přehrávačem, tuner DVB-S/S2, automatické rychlé ladění Auto Fast Scan, procesor Dual Core 1 GHz, univerzální čtečka karet, streamování TV přes internet IPTV, přehrávání z USB, záznam vysílání na USB, sledování s časovým posunem TimeShift, ovládání možné aplikací Android. Konektory 1× HDMI, 2× USB, LAN, 1× koaxiální audio výstup, 1× AV výstup jack 3,5 mm.

AB Cryptobox Smart – 62€

Rýchly satelitný prijímač s originálnou čítačkou kariet Irdeto. Výborná kvalita obrazu vo Full HD 1080p rozlíšenie. HDMI výstup s automatickým zapínaním a vypínaním televízora, ktorý má podporu HDMI CEC. Automatické naladenie a usporiadanie nového zoznamu programov pri každej zmene Fast Scan Home TP. Možnosť prepojiť aj na staršie TV prijímače prostredníctvom Audio/Video výstupov CINCH.

Tesla TE-3000 – 75,90€

FULL HD Skylink ready satelitný prijímač so vstavaným certifikovaným dekodérom Irdeto s podporou najnovšieho kodeku H.265 HEVC. Prijímač je možné prevádzkovať tiež pre freeSAT. Aktuálne je to najmodernejší satelitný DVB-S2 Irdeto prijímač s najnovšou certifikáciou Skylink (2020).

GoSAT GS7010 HDi
PREDAJ SKONČIL

Satelitný prijímač GS7010HDi-FULL HD je prijímač ktorý dokáže automaticky vyhľadať frekvenciu Skylink TP . Prijímač používa špičkový čip Broadcom, vďaka FastScan a Skylink aktualizáciu máte voľbu medzi dvoma spôsobmi aktualizácie zoznamu kanálov . Prijímač odhalí zmeny programov a sám je doladí, prípadne premenuje.
Zabudovaná čítačka kariet Irdeto umožňuje v prijímači používať karty Irdeto a tiež karty ICE operátorov Skylink a FREESEHO . Intuitívne a graficky vydarené menu so sprievodcom inštaláciou vám uľahčí používanie. Menu je v českom i slovenskom jazyku .

Strong SRT 2023 – 38,90€

Připojte tento 4K Ultra HD streamovací box se systémem Android 7.1 ke svému televizoru a streamujte filmy, aktualizujte svůj Facebook, prohlížejte si fotografie nebo naplánujte herní večer s přáteli – to vše na obrazovce televizoru. Tento mimořádně všestranný multimediální box promění každý televizor v multifunkční chytré zařízení. K přístupu na internet lze využít jak klasické drátové připojení skrze RJ-45 port, tak i bezdrátové připojení díky technologii Wi-Fi a Bluetooth. Čtyřjádrový procesor o taktu 2,0 GHz, 1 GB operační paměti a 8 GB velké interní úložiště se postará o svižnost celého zařízení. Pro snadné přehrávání či nahrávání pořadů a dalšího multimediálního obsahu je k dispozici dvojice USB 2.0 portů či čtečka paměťových microSD karet.

Antik Nano 3S OLED – 58.64€

ANTIK NANO 3S je vylepšený satelitný set-top box, ktorý umožňuje sledovať desiatky slovenských a českých programov doma aj v zahraničí, ale aj ďalšie filmové, detské, športové či hudobné stanice v kombinácii so všetkými najmodernejšími IPTV funkciami vrátane archívu, youtube či možnosti pridávania vlastných kanálov. Ide o unikátny set-top box s podporou 4K/HDR rozlíšenia pre dosiahnutie najvyššej kvality obrazu. Zariadenie je pre jeho ultra kompaktné rozmery ľahko prenosné. Zákazníci tak môžu ANTIK Nano 3S schovať napríklad za televízor alebo do nábytku.

Všetky práva vyhradené | Copyright © 2021 | Created by mpmsat.sk

Call Now Button