O nás

Firma bola založená v roku 2011 a od svojho vzniku sa zaoberá dovozom, predajom, montážou a servisom satelitnej, terestriálnej, IPTV, kamerovej a PC techniky, ako aj kompletného príslušenstva pre príjem TV a rozhlasových programov. Ponúkame naše produkty a služby prostredníctvom obchodných partnerov a predajní v okolí Liptovského Mikuláša a Ružomberka, a spolupracujeme s poprednými poskytovateľmi satelitného, IPTV vysielania a kamerových systémov, ako sú Skylink a Antik. Naša ponuka zahŕňa okrem satelitných prijímačov aj aktivačné služby, predaj dekódovacích kariet a modulov, satelitné paraboly, LNB konvertory, IPTV boxy, kamerové a zabezpečovacie zariadenia. Poskytujeme aj konzultácie, spracovanie cenových ponúk a kompletný servis. V súčasnosti sme rozšírili naše služby o tvorbu webových stránok a letecké práce s drónom. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať a prejsť si našu kompletnú ponuku služieb.

0 +
Rokov skúsenosti
0 +
Inštalovaných TV
0 +
Nainštalovaných kamier
0 +
Opravených PC

Certifikáty

Naše služby

Naša firma sa špecializuje na poskytovanie kvalitného servisu v oblasti digitálnej techniky. Sme k dispozícii pre našich zákazníkov v celom regióne Liptova a ponúkame možnosť objednania služieb NONSTOP, aj počas voľných dní a sviatkov.

Naši odborníci s dlhoročnou skúsenosťou zabezpečujú rýchle a spoľahlivé opravy a montáže rôznej digitálnej techniky, vrátane satelitov, antén, IPTV, kamerových systémov, SMART Home a počítačov. Pretože vieme, že každá porucha môže byť pre zákazníka nepríjemná, snažíme sa vykonať servis a montáže v čo najkratšom termíne a priamo u zákazníka, ak je to potrebné.

Dôverujte našim službám a neváhajte nás kontaktovať, ak máte nejaké otázky alebo ak potrebujete servis alebo montáž digitálnej techniky. Sme radi, že sme Vám k dispozícii a poskytneme Vám služby na najvyššej úrovni.

Galéria

Galéria » Satelité systémy

Najnovšie informácie z Facebooku

Dôveryhodný partner

V spolupráci s partnermi sme schopní poskytnúť našim zákazníkom ešte kvalitnejšie a inovatívne riešenia. Naši partneri sú overení odborníci v oblasti digitálnych technológií a poskytujú nám prístup k najnovším technológiám a vývoju v tejto oblasti. Spoluprácou s nimi sa snažíme zabezpečiť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov a zlepšiť kvalitu našich služieb a produktov.

Referencie

Realizovali sme mnoho veľkých projektov a servisne zastrešujeme niekoľko penziónov, kaviarni, kancelárskych priestorov a iných firiem.

Trade Our Product.

FOREX
4.7
4.7/5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Exchange :
EUR/USD, USD/JPY, GPB/USD, ETC
CRYPTO
4.9
4.9/5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Exchange :
BTC/USD, LTC/USD, ETH/USD, ETC
ENERGIES
4.2
4.2/5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Exchange :
OIL, GAS, AND ALL ENERGIES
METALS
4,1
4.1/5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Exchange :
GOLD,SILVER, AND MORE
STOCK
4,2
4.2/5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Exchange :
EUR/USD, USD/JPY, GPB/USD, ETC
INDICIES
4,0
4/5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Exchange :
EUR/USD, USD/JPY, GPB/USD, ETC

Why Choose Us?

Praesent et purus mollis risus euismod ullamcorper ac at nibh. Aliquam iaculis sed turpis nec pretium. Morbi arcu lectus, luctus sed euismod in, congue eget sapien. Sed dignissim nec nulla nec commodo.

Easy to Use
Flexibility
Expert Advisors
User Experience

Donec dignissim lacus at sapien feugiat rhoncus. Pellentesque vel diam ullamcorper, imperdiet lectus eu, viverra massa. 

Ease of Transaction with DTRX Trading Tools

Ut vulputate purus sollicitudin, sollicitudin eros et, venenatis turpis. Cras et blandit enim. Proin sollicitudin malesuada libero sed tempus. Phasellus ac arcu tincidunt lorem volutpat malesuada.

Additional Benefits of Trading at Dtrade Platform.

Curabitur eget ex finibus, feugiat sem in, convallis nisi. Phasellus nec ullamcorper ipsum, ac rhoncus sapien. Suspendisse tempus tellus mi, sit amet aliquam libero hendrerit vitae.

Friendly Platform for Beginner Traders.

Nulla aliquam nisi augue, ac viverra erat sollicitudin quis. Ut quis ante lobortis, dapibus justo ut, accumsan diam. Fusce ut diam at odio luctus eleifend sit amet non justo. Fusce porta in velit id pharetra.

multiple Market.

Morbi arcu lectus, luctus sed euismod in, congue eget sapien. Sed dignissim nec nulla nec commodo. Praesent et magna sed turpis elementum suscipit vel in arcu. Sed sit amet justo commodo, semper nibh ut, interdum sapien.

Strategy and Planning.

Etiam dignissim, enim ut tristique luctus, justo massa feugiat mauris, eu maximus est metus ut lectus. Maecenas a dui a dolor porttitor lacinia non eu diam.

Povedali o nás

Boli sme maximalne spokojni Pan prisiel aj cez vikend kedze nam to casovo inak nevyhovovalo a napriek tomu bol velmi mily a ochotny Druha navsteva doriesila vsetky drobnosti a teraz je vsetko super Dakujeme

Jozefína Trnková Lipt. Trnovec

Pán Hudec je veľmi šikovný a hlavne ochotný vždy prísť, keď ho potrebujeme. Všetkým odporúčame.

Marta Brziaková Lipt. Ján

Práca odvedená kvalitne. Vzniknuté nedostatky vyriešené tak isto k mojej spokojnosti. Môžem len doporučiť každému obrátiť sa na túto firmu.

LK Ľubela

Bol som veľmi spokojný

p. Guráň Krmeš

Už viac rokov nám robí servis p. Hudec. S jeho prácou sme spokojní. Vždy nám dobre poradí, ochotný prísť vždy, keď to potrebujeme.

p. M. Brziaková Liptovský Ján

P. Hudec je naozaj veľmi príjemný,empatický človek a hlavne profesionál v tom čo robí. Vyriešil nám problém ktorý nám iní”odborníci” nevedeli alebo nechceli vyriešiť. Môžem len odpručiť?

p. Eva Matochova Dúbrava

Sme veľmi spokojní so servisom. Rýchle a pohodlné. P.Hudec si bol náš ntb vyzdvihnúť u nás a po servise ho zasa doniesol k nám. Nemuseli sme nikam chodiť. Nezabudol ani na inštaláciu tlačiarne. S jeho službami sme veľmi spokojní a určite odporúčame ďalej.

p. Katarina Liptovský Mikuláš

Dobry den, bol som velmi spokojny so sservisom mozem len odporucit. Potreboval som namontovat satelit prevrtat kable. Pan Hudec vsetko dal pekne pod listy, nie ako iny majstri, navrtaju zapoja a odidu. Mozem len vrelo odporucat.

p. Milan Podbreziny

Pán Hudec bol u nás minule robiť špeciálnu zákazku na zdravotnícku aplikáciu / dátový tok z družice, pre špecifické liečebné zariadenia / Teraz bol premiestniť parabolu na satelitnú TV. Na pôvodnom mieste bola prevedená nekvalitná montáž / iným subjektom /. Pán Hudec všetko poriadne namontoval a nastavil, ako vždy. Som veľmi spokojná. Je to odborník na pravom mieste. Ďakujem.

p. Hanka Liptovský Mikuláš

Veľká spokojnosť, super chlapík Spokojnosť nadovšetko

Peter Pribylina

Pán Hudec dokázal niečo výnimočné. Potrebovali sme špecifické nastavenie príjmu dát z družice za účelom napojenia na zdravotnícku aplikáciu potrebnú pri liečbe vážne chorého člena rodiny. Nešlo o bežné naladenie signálu na satelitnú televíziu. No pán Hudec sa úlohy zhostil dôstojne a profesionálne. Dokonale sa „pohral“ s nastaveniami do posledného detailu a podarilo sa. Citujem aj vyjadrenie zdr. technika, ktorý zdravotnícku aplikáciu následne pripojil: “ Po pripojení dátového toku z družice bola zdravotnícka aplikácia okamžite aktívna, transfer potrebných dát prebiehal v plnom rozsahu. Systémová aplikácia Health Data Sat Transfer pri teste vykazovala nulový tok chybných dátových paketov a rezervu 30 % pre prípad výkyvu signálu čo je značná rezerva, predpísaná rezerva je 5 %. To znamená, že p. Hudec doslova nastavil satelitnú anténu s motorovou jednotkou na desatiny milimetra presne. Rovnako aplikácia zaznamenala nulovú vadu paketov v prípade preladenia na záložný tok dát z inej orbitálne pozície. Rovnako aj ja hodnotím prácu p. Hudeca na vysokej odbornej úrovni, hoci s takouto špecifickou požiadavkov, ktorá sa aplikovala v SR vôbec prvý krát nemal nikto skúsenosti on to bravúrne zvládol.

p. Hanka Liptovský Mikuláš

S montážou satelitu aj s profesionálnym prístupom p. Hudeca som bol maximálne spokojný. Vo všetkom čo som mu povedal bol veľmi ústretový. Za všetko mu ďakujem.

Ing. Lazišťan D. Liptovský Mikuláš

Napište nám

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Scroll to Top