Kamerové a Zabezpečovacie systémy

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu služieb vrátane montáže kamerových systémov, alarmových zariadení, prístupových kontrol a inteligentných zariadení pre inteligentné domácnosti. Zabezpečíme vaše domáce a firemné prostredie tak, aby ste sa mohli cítiť bezpečne a pohodlne.

V MPMSAT sa snažíme ponúkať najvyššiu kvalitu našich služieb za prijateľné ceny. Naši technici sú vyškolení a certifikovaní, aby zabezpečili, že vaše kamerové systémy, alarmy a inteligentné zariadenia budú nainštalované a nastavené správne. .

Sme tiež tu, aby sme vám poskytli podporu a servis po inštalácii, aby sme vám zabezpečili, že vaše zariadenia budú vždy fungovať v optimálnom stave.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre montáž a nastavenia kamerových systémov, zabezpečovacích zariadení a smart technológií, obráťte sa na nás v MPMSAT. Radi vám poskytneme bezplatné konzultácie a navrhneme riešenie, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám. Tešíme sa na spoluprácu s vami

Všetky opravy realizujeme v čo najkratšom termíne, objednávky je možné zadať telefonicky aj vo večerných hodinách a počas voľných dní.

VŠETKO PRE KVALITNÉ ZABEZPEČENIE VÁŠHO OBJEKTU

Ponúkame návrh, montáž a servis pre:

Alarmy
Kamerové systémy
Videovrátniky
LAN siete

Sme firma zameraná na montáž bezpečnostných systémov ako alarm, kamerový systém, videovrátnik, LAN siete už 12 rokov. Našim cieľom je príjemná komunikácia so zákazníkom, čistá a estetická realizácia a samozrejme diskrétnosť. Ponúkame alarmy JABLOTRON 100+ a kamerové systémy HIKVISION,DAHUA a ERBU. Rokmi overené značky sú zárukou kavality. Potrebujete zabezpečiť Váš dom, byt, firmu, neváhajte nás kontaktovať. Cenová ponuka a poradenstvo je zdarma.

Bezpečnostné kamery

Ponúkame návrh, montáž a servis kamerových a alarmových systémov, ktoré nepretržite monitorujú chránený objekt.

Sme firma ktorá sa prezentuje používaním výhradne zariadení popredných výrobcov a na trhu tak dokážeme svojim zákazníkom zaručiť spokojonosť, spolahlivú a nepretržitú funkčnosť systémov bez neplánovaných výpadkov a strát. Jedine rokmi overené značky sú zárukou kavality.

Licencie

Kamerové sety alebo jednotlivé prvky detekcie už dávno nie sú nedostatkovým tovarom a prakticky každý si ich dokáže ľahko zakúpiť z rôznych e-shopov či z druhej ruky. Málo kto pri inštalácii ale berie na vedomie, že systém bez potrebnej certifikovanej montáže je v prípade škodovej udalosti nepoužiteľný pre skutkové dokazovanie.

 

V oblasti bezpečnostných systémov dokážeme ponúknuť komplexné dodanie služieb:

  • návrh vhodného riešenia,
  • dodanie systému,
  • certifikovanú montáž,
  • revitalizácia existujúceho riešenia,
  • pravidelnú profylaktiku,
  • zaškolenie obslužného personálu,
  • vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie.

A to všetko s vysokým dôrazom na bezpečnosť vybudovaného systému.

 

Zabezpečovacie systémy

Ponúkame certifikovanú montáž a servis pre bezpečnostné systémy JABLOTRON 100+ a JABLOTRON MERCURY. Alarm JABLOTRON 100 je ideálny pre všetky typy objektov ako byt, dom, firmu, sklad… . Alarm od spoločnosti JABLOTRON ponúka aj inteligentné funkcie, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčia váš život. Na diaľku totiž dokáže otvoriť vjazdovú a garážovú bránu, zapnúť alebo vypnúť spotrebiče. Ideálny alarm na dom, chatu, byt, predajňu, firmu. V ponuke sú drôtové aj bezdrôtové riešenia. Certifikát a licencia pre inštaláciu bezpečnostných systémov samozrejmosťou.

SYSTÉM, KTORÝ SA VÁM PRISPÔSOBÍ

Jednoduché ovládanie RFID čipom

Alarm JABLOTRON 100+ môžete postupne rozširovať. Hodiť sa vám to môže napríklad v prípade, že si postavíte garáž alebo rozšírite kancelárie. Rozšírenie systému je jednoduché – stačí, aby ste nám zavolali. My do vašej garáže alebo novej kancelárie nainštalujeme detektory a ku klávesnici pridáme ďalší „semafor“ (segment). Maximálny možný počet segmentov je 20.

Máte záujem ?

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
GDPR
Scroll to Top